این محصول با موفقیت به علاقه مندی ها اضافه شد
این محصول از علاقه مندی ها حذف شد
این محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد

خرید عطر به صورت آنلاین

زمان مطالعه مقاله دقیقه
تاریخ انتشار ۱۵ مرداد ۱۴۰۰

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
فهرست مطالب منتشر شده میتوانید مشاهده کنید

در این روزهای قرنطینه که درگیر بیماری کرونا هستیم، بازار فروشگاه اینترنتی بسیار داغ شده و طرفداران زیادی پیدا کرده است.

به منظور پیشگیری از ابتلا به بیماری و صرف وقت کمتر برای خرید و جستجو در فروشگاه، کالاهای متنوعی را در انواع فروشگاه ها می توانید ملاحظه کنید. سایت هایی مانند دیجی کالا با حمایت از فروشنده های خرد سبب رونق کسب و کارهای زیادی شده اند. اما نقصی که وجود دارد، نبود کارشناس حرفه ای برای هر محصولی در این فروشگاه ها است.

خرید عطر به صورت انلاین

به طور مثال کسی که اطلاعات یک برند عطر را وارد می کند ممکن است خود اطلاعات کافی را نداشته باشد.
پس شما می توانید با یک جستجوی ساده در فضای مجازی، کالای مورد نظر خود را در قیمت و طرح های مختلف پیدا کنید. اما از کجا مطمئن خواهید بود آن اطلاعات وارد شده کامل و درست هستند؟

چگونه آنلاین عطر بخریم؟

بعضی کالاها قابلیت خرید آنلاین ندارند و یا به سختی می توان به صورت مجازی آنها را انتخاب کرد. از جمله آنها، محصول عطر می باشد. همان طور که قبلا اشاره کردیم، خرید عطر مستلزم رعایت نکاتی می باشد که بتوان بهترین را خریداری کرد. در این پست به شما آموزش می دهیم که چگونه می توانید عطر مورد نظرتان را به واسطه اینترنت و به صورت آنلاین خریداری کنید.

۱. در مورد ویژگی عطر ها تحقیق کنید.

اول از همه به این سوال پاسخ دهید که چه عطری را برای چه هدفی می خواهید؟ پروفیوم با رایحه گرم همانند عطر دکستر برند آلفامونته برای یک مجلس رسمی؟ یا یک اسپری با رایحه ای خنک و ملایم برای بعد از یک ورزش سخت در یک روز گرم تابستانی.
بعد از آنکه هدف خود را انتخاب کردید، به بررسی عطر های زیرمجموعه مورد علاقه تان بپردازید. عطرهای گروه مورد نظرتان را مقایسه کنید و گزینه انتخابی را با عطری که از ابتدا در ذهن مد نظر داشتید،
مقایسه کنید تا به تأیید نهایی برسید. فراموش نکنید که نظرات خریداران یا متخصصان نیز می تواند در خریدتان کمک کند.

۲. به کارایی عطر دقت کنید.
همانطور که هر انسانی اسم مختص به خودش را دارد، عطر ها نیز نام مخصوص خود را دارند که آن ها را از نمونه های مشابه متمایز می کند. هنگام مقایسه عطرها اگر به برچسب الصاقی توجه کنید با اصطلاحاتی مثل  عطر شب (night)، مشکی (black)، آب (water) یا باطراوت (fraiche) رو به رو می شوید که برای پی بردن به خواص عطر کمک شایانی خواهد کرد.
عطر شب (night) یا مشکی(black): به آن دسته از عطرهایی خطاب می شوند که رایحه گرم داشته و مناسب مجالس رسمی می باشند و در هوای خنک شب، گرمای عطرتان بسیار مجذوب کننده خواهد بود.
عطر آب (water) یا باطراوت (fraiche) برخلاف عطرهای قبلی رایحه خنک و ملایمی دارند. بنابراین پیشنهاد ما این هست که از این گونه عطر ها در مجالس دوستانه تر و یا محیط های گرم تر استفاده کنید.

 

خرید عطر به صورت انلاین

۳. به رنگ و نوع بسته بندی عطر دقت کنید.
همان طور که همه می دانیم، یکی از معیار های خرید به ویژه در انتخاب وسایل لوکس؛ نوع، رنگ و حتی دیزاین بسته بندی کالای مورد نظر است. همه بر این باور هستند موتور بنز در سیستم پراید جذابیتی ندارد. بنابراین حتما به نوع و علامت های عطر مورد نظر خود دقت کنید و آن را با نمونه اصل و مشابه مقایسه فرمایید. ما در این مقاله چند نمونه رنگ را برایتان مثال زدیم تا اطلاعات کلی در مورد این روش پیدا کنید:

الف- ظرف عطر طلایی
این رنگ به دلیل جلوه زیبا و همانندی به طلا، نمای خاصی به بسته بندی می دهد. گفتنی است که اگر رنگ بسته بندی طلایی بود، این حدس را بزنید که آن عطر غلیظ و با رایحه زیادی می باشد.

ب- ظرف عطر زرد و سبز
زرد، رنگی است که می تواند ما را یاد خورشید داغ تابستان بیندازد و احساس شور و هیجان و برانگیختی بدهد و در آن سوی پرچین رنگ سبز آدمی را به یاد چمنزار زیبا می اندازد. همانند بوی چمن و بو جنگل های باران خورده ی شمال کشورمان.

ج- ظرف عطر مشکی و قرمز
رنگ مشکی می تواند ما را یاد شب های طولانی با محافلی به یاد ماندنی بیندازد که عطر مناسب و پیشنهادی برند آلفامونته به شما در این شب های طولانی عطر گرند کنیون و گاردینر است که خاطره مجلس را برایتان خاص تر می کند.

رنگ قرمز بسته بندی عطرها، ما را یاد تندی فلفل قرمز می اندازد و همانند آن رایحه ای تند دارد که حس و حال متفاوت تری نسبت به عطرهای قبلی در آدم ایجاد می کند. پیشنهاد ما این است که اگر رایحه این گونه عطرها را می پسندید، حتما خریداری کرده و از آن لذت ببرید.

موضوعات مرتبط با این مقاله مطالعه کنید
مقـــــالات مرتبـــــط مشاهده آرشیو
نظر خود را ارسال کنید