این محصول با موفقیت به علاقه مندی ها اضافه شد
این محصول از علاقه مندی ها حذف شد
این محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد

تفاوت عطر اصل و تستر عطر

زمان مطالعه مقاله دقیقه
تاریخ انتشار ۱۵ مرداد ۱۴۰۰

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
فهرست مطالب منتشر شده میتوانید مشاهده کنید

بسیاری از ما در هنگام خرید از فروشگاه عطر و یا سایت های فروشگاه مجازی عطر با کلمه تستر عطر روبرو شدیم. که گاها روی بسته بندی یا ظرف عطر مورد نظر عبارت Taster/Not for sale خودنمایی می کند.در خرید عمده بسیاری از کالاها، مزایایی برای خریدار و فروشنده وجود دارد. از جمله قیمت کمتر،حجم بیشتر و یا اشانتیون. در هنگام خرید عطر زنانه و عطر مردانه نیز چنین مزایایی وجود دارد.

تفاوت عطر اصل و تستر عطر

گاهی برند معتبر عطر اصل برای تعداد زیاد خرید از یک محصول، یک عدد از همان عطر اورجینال را به عنوان عطر تستر به فروشنده تحویل می دهن

اما هدف ار این کار در چیست؟

 

تستر عطر

اگر به نام این دسته از عطرها دقت کنید،متوجه خواهید شد که از عطرهای تستر برای تست کردن میزان غلضت،رایحه و ماندگاری عطری که قصد خرید آن را دارید، استفاده می شود.

اما گاها و به اشتباه خریداران با تفکر بر اینکه این که، اینگونه عطر ها دستکاری شده اند، سمت خرید عطر های تستر میروند. دستکاری هایی مانند غلیظ تر کردن عطر تستر،افزایش حجم شیشه آن و غیره.

اما این باور غلط و اشتباه است. باید بدانید که هدف از عطرهای تستر این هست که خریدار بتواند عطر مورد نظر خود را قبل از خرید استشمام کند و با سلیقه خود مقایسه اش کند.پس خیالتان بابت متفاوت نبودن عطر تستر و اصل راحت باشد.

 

نکته:گاها بدلیل خرید نکردن از فروشگاه های عطر معتر، سودجویان عطرهای تستری که با قیمتی کمتر و یا رایگان دریافت کردند را در قالب عطر اصل و اورجینال و با قیمتی هنگفت، به فروش میرسانند. گفتنی است که عطر های تستر غیرقابل فروش هستند ولی در ایران فروش اینگونه عطرها رواج دارد و حتی طرفداران خود را نیز دارا میباشد.

 

تفاوت عطر اصل و تستر عطر

حجم عطر تستر ها بین  ۵۰، ۷۵، ۹۰، ۱۰۰ میلی‌لیتری خلاصه میشود.

برای آنکه مطمین شوید، عطری که خریداری میکنید اصل و غیر تستر است،به لگو و یا بارکد درج شده بر روی بسته بندی عطر و شیشه آن دقت و مقایسه فرماییذ.

موضوعات مرتبط با این مقاله مطالعه کنید
مقـــــالات مرتبـــــط مشاهده آرشیو
نظر خود را ارسال کنید