این محصول با موفقیت به علاقه مندی ها اضافه شد
این محصول از علاقه مندی ها حذف شد
این محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد

خرید عطر اسپرت

زمان مطالعه مقاله دقیقه
تاریخ انتشار ۱۵ مرداد ۱۴۰۰

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
فهرست مطالب منتشر شده میتوانید مشاهده کنید

شاید یکی از بهترین گزینه های پیشنهادی برای زوج های عاشق، خرید عطر اسپرت باشد که پیر و جوان نمی شناسد. می تواند به یکی از ویژگی های ظاهری هر خانم و آقای شیک پوشی تبدیل شود. در کنار عطرهای خاص و مجلسی، عطری با رایحه ی متفاوت که مناسب روحیات پرتحرک و شاد است خلق شد، که با حضورش در میان محصولات دیگر تحولی عالی در صنعت عطرسازی ایجاد کرد.

شاید جالب باشد بدانید بعدها همانطور که از نام عطر اسپرت پیداست، افراد سرشناس ورزشی و سلبریتی های پرجنب و جوش تبدیل به مدل هایی برای تبلیغ این نوع عطر شدند.

خرید عطر اسپرت می تواند انتخابی بسیار هیجان انگیز و چالش برانگیز باشد. زیرا رایحه ی متفاوت و شاد این دسته عطر ها هر لحظه انتخاب را برای مشتریان سخت تر می کند. به همین دلیل تصمیم داریم در این مقاله به موضوع دلنشین عطرهای اسپرت، و نکاتی که به هنگام خرید آنها باید رعایت کنیم بپردازیم. پس با ادامه ی مقاله همراه ما باشید.

 

 عطر اسپرت مناسب چه افرادی است؟

کمپانی های مختلفی مثل کمپانی آلفا مونته(Alfa Monte Perfume) نمونه های مختلفی از عطر های اسپرت را وارد بازار کرده اند. اما همگی آنها برای تولید عطر اسپرت از یک فلسفه پیروی می کنند: شادی و نشاط در کنار احساس پیروزی و موفقیت

خرید عطر اسپرت مناسب افرادی است که زندگی خود را با هدف های کوچک و بزرگ برنامه ریزی کرده اند. آنها برای کسب شادی های بیشتر می جنگند. عطرهای اسپرت با نت شادی بخش و مفرح خود احساس سرزندگی و شادابی فراوانی را به افراد منتقل می کند و آن ها را برای طی کردن مسیر زندگی امیدوار تر می کند.

 

نکاتی که به هنگام خرید عطر اسپرت باید دقت کرد

  • خرید عطر از برند های شناخته شده: خرید عطر می تواند کار نسبتا سختی باشد. زیرا این روزها با وجود عطر های تقلبی، تشخیص عطر اصل کار آسانی نمی باشد. به همین دلیل بررسی برندهای مختلف و انتخاب برندی مناسب با سلایق مان قبل از خرید می تواند کمک بزرگی باشد.

برای مثال برند آلفا مونته در این سالها کاملا خود را به مشتریان وفادارش ثابت کرده و با تولید عطرهای متفاوتش دنیای عطرها را رنگی تر کرده است. نمونه ی بارز یکی از برندهای محبوبی است که می توانید با آسودگی خاطر به آن اعتماد کنید.

  • راه تشخیص عطر اسپرت توجه به ذکر کلمه ی اسپرت بر روی قوطی آن است. به عطر اسپرت گاهی عطر یونیسکس(unisex perfume) یا عطر بدون جنسیت نیز گفته می شود.
  • بعد از خرید عطر اسپرت باید آن را در قسمت های نبض دارِ بدن مثل مچ رویی دست استفاده کنید.
  • از اسپری کردن عطر بر روی پوست گردن خود پرهیز کنید، با وجود نبض در این قسمت های بدن احتمال خطر بعد از استفاده از عطر در قسمت پوست گردن نیز وجود دارد؛ به همین دلیل پزشکان توصیه می کنند در قسمت پوست گردن عطری اسپره نشود
  • بر روی لباس های رنگی خود عطرتان را اسپری نکنید، زیرا با برجای گذاشتن اثرش بر روی لباس باعث خرابی آن می شود

 

بهترین رایحه عطر اسپرت

عطر اسپرت نیز مانند دیگر عطرها رایحه های مختلفی دارد و مناسب فصل های خاصی است. توجه به این دو موضوع در خرید آن ها باید در اولویت شما باشد. به صورت کلی رایحه های مختلف مرکبات حس خوبی را به فرد منتقل می کنند. عطرهایی با رایحه ی چوبیِ گس برای سخت پسندان مناسب تر است. رایحه های دریایی برای مشتریان خیلی خاص پیشنهاد می شود. هرکدام می تواند مناسب با فصل خاصی باشد.

توجه به فصل های سال نیز در هنگام خرید عطر اسپرت بسیار مهم است. زیرا در فصل تابستان عطری با رایحه ی گرم می تواند نامناسب و باعث آزار روحتان باشد.

در مقاله ی فعلی سعی شده است مهم تری نکاتی که به هنگام خرید عطر اسپرت باید به آن ها دقت کنید نام ببریم، پس حتما قبل از خرید هر عطر اسپرتی آن ها به خاطر داشته باشید تا خریدی بهتر پیش رو داشته باشید.

موضوعات مرتبط با این مقاله مطالعه کنید
مقـــــالات مرتبـــــط مشاهده آرشیو
نظر خود را ارسال کنید