این محصول با موفقیت به علاقه مندی ها اضافه شد
این محصول از علاقه مندی ها حذف شد
این محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد

بررسی عطر آوانت گارد (Avant Gard)

زمان مطالعه مقاله 8 دقیقه
تاریخ انتشار ۱۵ مرداد ۱۴۰۰

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

آوانت گارد همان گزینه ی فوق العاده ی هر زوج خوشبخت و منحصر به فردی است که قرار است با رایحه ی عطر جذاب خود توجه همگان را به سوی خود جلب کنند. تصور یک روز رویایی در یک میهمانی فوق العاده با وجود میهمانان خاصش، و تبدیل شما و همسرتان به ستاره ی جمع، همان رویایی است که آوانت گارد در به وجود آوردنش ماهر است. عطری اسپرت با رایحه ی تند، تلخ و خنک ویژه ی هر مرد و زن جذابی است که تصمیم دارند روزهایی رویایی برای خود بسازند.

عطر آوانت گارد آلفا مونته مخصوص زوج هایی است که دوست دارند هر دو از یک عطر شگفت انگیز با ترکیبی منحصر به فرد استفاده کنند. این محصول آلفامونته که دارای رایحه تندی از فلفل و مرکبات می باشد مورد استقبال بسیاری از زوج های جوان قرار گرفته است.

معرفی ویژگی های عطر آوانت گارد

عطر آوانت گارد (Avant Gard) محصولی اسپرت، جذاب و خاص، ساخته شده توسط کمپانی آلفا مونته است. این عطر اسپرت مناسب برای آقایان و خانم های با سلیقه ای رویایی است؛ رویایی از جنس طبیعتی با گل های خوش عطر.

هر میز آرایش برای تکمیل شدنش نیاز به این ادوپرفیومِ بی نظیر دارد تا با بطری کریستالی زیبا چشم نوازی کند. این عطر با رایحه گل های خوش بویش سرتا سر وجود شما را از طبیعتی بی نظیر پر می کند.

بزرگترین ویژگی عطرهای اسپرت آن است که مرد و زن نمی شناسد. می تواند هم زمان هر خانم و آقایی را خاص تر کند؛ به خصوص اگر رایحه اش تلخ و خنک باشد. آن چه که می تواند در ظاهر یک خانم و آقا خود نمایی کند، جذابیت حاصل از عطر تلخ و خنکشان است. هدیه آوانت گارد به شما این جذابیت بی حد و حصر است. شاید به همین دلیل است که این عطر مورد توجه بسیاری از زوج های دنیا قرار گرفته و باعث شده است میزان خرید آن برای زوج ها، بیشتر از موارد معمول دیگر باشد.

نت های عطر آوانت گارد

رایحه ی معمول عطر آوانت گارد (Avant Gard Perfume) تلخ و خنک و برگرفته از دل طبیعتی پر از گل های خوش بو است. نت های به کار رفته در آن باعث شده است مناسب هر دو جنس زن و مرد باشد و گزینه ی انتخابیِ بسیاری از مردان و زنان جذاب، به خصوص زوج های شگفت انگیز شود.

رایحه ی ابتدایی اش تشکیل شده از مرکبات خنک و فلفل تند و تیز است. ترکیب تند و خنک باعث ایجاد تعادلی وصف ناشدنی در احساس کسی که از عطر مورد نظر استفاده می کند می شود تا وجودشان را پر از حس خوش جوانی، سرزندگی و زیبایی کند و به زندگی شان هدفی دوباره از جنس امید و آرزوهای بی نظیر دهد.

جلوتر، زمانی که به رایحه ی میانی عطر آوانت گارد می رسیم به ترکیبی از گل زنبق آرامش بخش و پرتقال ماندارین تکرار نشدنی می رسیم. این دو رایحه باعث شگفتی شما در میانه راه می شود. آرامش بی نظیری در سرتاسر وجودتان حس خواهید کرد که قابل مقایسه با هیچ حس خوش دیگری نیست. البته این موضوع برای کسی صدق می کند که به رایحه خوش که به مشامش می رسد توجه کند.

و در پایان مسیر بوی مشک و کهربا ست که همه جا را پرکرده است. نت شیرین مشک و نت گس کهربا همان ترکیب فوق العاده ای است که یک پایان خوش را برای عطر اسپرت آوانت گارد به همراه میاورد.

سخن پایانی

آلفا مونته همیشه طرفدارانش را با عطرهای خاصش شگفت زده می کند. بار دیگر نیز توانست با عطر آوانت گارد (Avant Gard) توجه زیادی را به سوی خود جلب کند. این محصول کمپانی آلفا مونته با بوی بی نظیر و بسته بندی شکیل و شناسنامه دارش توانسته است نظر بسیاری از مشتاقان عطر و ادکلن را به دست بیاورد. همچنین ماندگاری بالا و سرعت پخش شوندگی اش در هوا ویژگی دیگری است که باعث جلب توجه های بسیاری به آن شده است.

موضوعات مرتبط با این مقاله مطالعه کنید
مقـــــالات مرتبـــــط مشاهده آرشیو
عطر نیش چیست؟!

در سال‌های اخیر محبوبیت بیش از حد عطرهای خاصی همچون عطر نیش (Niche)، صنعت ویژه‌ای را به وجود آورده است. […]

ادامه مطلب
نظر خود را ارسال کنید