این محصول با موفقیت به علاقه مندی ها اضافه شد
این محصول از علاقه مندی ها حذف شد
این محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد

عطر امضا

زمان مطالعه مقاله دقیقه
تاریخ انتشار ۱۵ مرداد ۱۴۰۰

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
فهرست مطالب منتشر شده میتوانید مشاهده کنید

هر شخصی احساسات، اخلاق و شخصیت منحصربه فرد خود را دارد. با توجه به آن، دست به انتخاب های متفاوت میزند و نحوه پوشش متفاوتی را هم برای خود برمیگزیند. عطر امضا نیز در کنار نحوه پوشش لباس، نمایانگر شخصیت و جهان بینی شما است.

اطرافیان ابتدا وضعیت ظاهری شما را می‌بیند، سپس از طریق بوی عطرتان، متوجه می‌شوند که با چه تیپ شخصیتی روبه رو شده اند. رایحه‌ی عطر امضای شما شروع به صحبت کردن با دیگران می کند.

عطر امضا

همانطور که میدانید عطرها با توجه به فصل های مختلف به عطر گرم و عطر سرد تقسیم بندی می شوند. بنابراین شما میتوانید دو مدل عطر را انتخاب کنید. یکی سرد و دیگری گرم. عطر خنک را در فصل بهار و تابستان و عطر گرم را در فصل پاییز و زمستان استفاده کنید.

اگر به شدت تاکید دارید که در همه فصول یک عطر خاص را استفاده کنید قطعا باید به دنبال عطر معتدل و چهار فصل بروید.

انتخاب‌ها و علاقه‌مندی‌های شما چیز‌های زیادی درباره‌ی شخصیت و درون شما به دیگران می‌گوید. عطرامضا قرار است دیدگاه و باور هایتان را بازگو کند.

کریستیان دیور، طراح مد فرانسوی بیان می‌کند: «از من عطری بساز که بوی عشق می‌دهد.»

 

عطر امضا چیست؟

حرفه ای ها به عطری که رایحه‌ی آن مختص خودشان باشد، عطر امضا می‌گویند؛ به دلیل اینکه بوی عطر همچون امضا ، دست خط ، بخشی از شخصیت ما را به نمایش می‌گذارد.

رایحه و بویی که از ما برخواسته میشود در چگونگی شکل گیری روابط اجتماعی نقش کلیدی را ایفا میکند. ذهن انسان، به طور غیر ارادی نسبت به افرادی که رایحه خوب داشته باشد، دیدگاه مثبت تری پیدا خواهد کرد.

برای انتخاب عطر امضا، بهتر است به سراغ عطرهایی بروید، که با شخصیت شما متناسب و هماهنگ هستند و با روحیات شما همخوانی دارند. به این ترتیب، در نهایت عطری را به عنوان عطر امضا انتخاب خواهید کرد، که شخصیت شما راکامل تر کند.

 

عطر امضا

در فروشگاه عطر آلفا مونته(Alfa Monte) ما عطرهای زیادی در دسته بندی های مختلف داریم. اگر شما شخصیت راحت و اسپرتی دارید، ما به شما عطرهای هانیبال(Hannibal)، مانژر بلک(Monsieur Black) و دکستر(Dexter) را پیشنهاد می کنیم. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که بسیار سختگیر هستید که خاص بودن از هر چیز دیگری برایتان مهم تر است ما به شما عطرهای مرکوری(Mercury) ، سانتا مونیکا(Santa Monica) را پیشنهاد میکنیم.

هنگام انتخاب عطر امضا حتماً نوع پوستتان را در نظر بگیرید. عطری انتخاب کنید که با رایحه طبیعی پوست بدنتان هماهنگ باشد.

عطرهای مختلف، بوی متفاوتی در بدن انسان‌ها ایجاد می‌کنند. اگر شما هر یک از این عطرها را از فروشگاه عطر الفامونته(alfamonte) خریداری کردید که بوی بسیار خوبی برای شما داشته، بدون شک این عطر با رایحه بدن شما سازگاری بهتری دارد و شاید بد نباشد دوباره نیز همین عطر را خریداری کنید.

این امضای عطر شماست که پنجره‌ای به درون شما می‌گشاید. عطر یکی از شخصی ترین محصولات زیبایی است. به همین دلیل وقت بیشتری بگذارید تا امضا و بوی شخصی خود را پیدا کنید. به زبان دیگر، عطر امضا، عطر همیشگی شما است. یعنی عطری که دیگران آنرا با شما می‌شناسند. این قانون، حتی اگر گاهی اوقات از آن عطر استفاده نکنید، باز هم برقرار است.

 

عطرهای امضا و تاثیر آن

رایحه، مستقیماً به آن بخش از مغز ما راه می‌یابد که با عواطف و احساسات ما درگیر می‌شود و راه میانبری به علاقه‌مندی‌های شما می‌زند، به همین دلیل انتخاب شما اهمیت پیدا می‌کند.

عطر امضا معمولا نمایانگر روحیات فرد است و می‌تواند نشان دهد، که آن فرد چه خلق و خوی اخلاقی دارد. حساس است، صبور، شوخ یا جدی است.

به طور مثال اگر شخصیت آرام و ملایمی دارید، عطر تند با روحیه شما سازگار نخواهد بود و اطرافیان را در شناخت شما سردرگم می‌کند.

اگر در محیطی بسته و اداری کار می کنید و افرادی که با شما کار میکنند در نزدیکی شما نشسته اند بهتر است عطر تند انتخاب نکنید که با گذشت زمان تاثیر بدی بر روی اطرافیان و همکاران شما بگذارد.

در پایان باید متذکر شویم عطرامضا شما هر چه باشد، باید آنقدر لطیف و نافذ باشد که به حریم خصوصی دیگران تجاوز نکند و درعین حال به قدری رایحه خاص داشته باشد که دیگران را در اطراف شما مجذوب خود کند.

عطرامضا باید شخصیت شما را حفظ کند و بر آراستگی عمومی شما بیفزاید. فروشگاه مجازی عطر آلفا مونته(Alfa monte) با معرفی رایحه عطر ها و نت عطر ها می تواند شما را در انتخاب بهتر عطر امضا پشتیبانی کند.

موضوعات مرتبط با این مقاله مطالعه کنید
مقـــــالات مرتبـــــط مشاهده آرشیو
نظر خود را ارسال کنید