این محصول با موفقیت به علاقه مندی ها اضافه شد
این محصول از علاقه مندی ها حذف شد
این محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد
عطر لارناکا

زمان مطالعه مقاله دقیقه
تاریخ انتشار ۱۵ مرداد ۱۴۰۰

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
فهرست مطالب منتشر شده میتوانید مشاهده کنید

عطر لارناکا (Larnaca Perfume)، یکی از شگفتی های هنر عطر سازی است. این عطر، در یک کلام “متفاوت” می باشد. این عطر در ظاهر خود، استقامت و قدرت را به رخ کشیده و در بطن خود از روایح شکلات و قهوه استفاده کرده است. با ترکیب شیرین و تندی که دارا می باشد، گزینه ای خاص برای افرادی خاص است.

عطر لارناکا

عطر لارناکا (Larnaca Perfume)، با رایحه ی تند و شرینی خود می تواند هر مردی را جذب کند. این عطر یکی از محبوب ترین عطر های برند آلفا مونته(Alfa Monte) می باشد. عطری است از جنس “محبوبیت” به اندازه شکلات و “مشهوریت” به اندازه قهوه. دقیقا دو صفتی که یک بانوی قدرتمند را با آن خطاب می کنند. رایحه شرقی این عطر نیز یکی از دلایل شهرت آن می باشد.

عطر زنانه لارناکا برند آلفامونته(Larnaca Perfume for Women by Alfa monte)، در بلورهایی بیضی شکل و با دربی نوک تیز، وکیوم شده آماده عرضه به شما عزیزان می شود.

عطر لارناکا دارای روایح نتی بادام , قهوه ، مریم , یاس ، غلاف کاکائو , لوبیای تونکا می باشد.

حال برویم تا کمی بیشتر با این جذاب دوست داشتنی، آشنا شویم:

 

رایحه بادام

بادام، یکی از مشهور ترین تنقلات و مغزی جات در سفره ها می باشد. این میوه که به صورت معمولی و یا روغن آن، در مصارف مختلفی مانند صنایع بهداشتی و درمانی و مخصوصا عطرسازی، استفاده فراوانی دارد، جزو معروف ترین و پرخاصیت ترین مغزها بوده و در نوع خود بی نظیر می باشد.

 

رایحه قهوه

قهوه، دانه ی میوه ی قهوه و بومی منطقه ی آمریکاست. این گیاه که امروز درکنار چایی، جزوه معروف ترین نوشیدنی ها می باشد، در صنایع گوناگون استفاده های مختلفی دارد. میوه ی قهوه بعد از چیده شدن، خشک شده و از دانه ی آسیاب شده ی آن، این نوشیدنی محبوب جهانی را درست می کنند.

 

رایحه گل مریم

گل مریم، یکی از خاص ترین گل ها در دسته گل های عطری است. گل سفید رنگ این گیاه در کنار زیبایی ظاهری که دارا می باشد ،دارای رایحه ای بسیار دل انگیز است. گل مریم ایرانی، بهترین نوع گل مریم در دنیا می باشد که خواهان زیادی دارد.

 رایحه یاس

یاس، یاسمن یا یاسمین نیز یکی دیگر از همین گیاهان معروف است. گیاهی است درختچه ای با گلهایی عموما سفید رنگ وزیبا که محیط اطراف خود را علاوه بر زیبایی از عطر فوق العاده خود پر می کنند. به شما پیشنهاد می شود که در صورت توان، از گلدان های این گیاه بی نظیر، در منزل خود نگهداری  کنید.

 

 رایحه غلاف کاکائو

کاکائو، این میوه محبوب جهانی، یکی از پرمصرف ترین مواد در جهان امروزی می باشد. گیاهی است درختی و با میوه هایی تقریبا بزرگ که دانه های کاکائو در وسط آن با ترتیبی بی نظیر چیده شده است. غلاف کاکائو، قسمتی از میوه است که دانه ها را در خود جایی داده است. به گونه ای می تئوان گفت که پوست میوه ی کاکائو همان غلاف کاکائواست.

 

 رایحه لوبیای تونکا

یکی از موادی که در عطرسازی استفاده فراوانی می شود، دانه تونکا است. این دانه که شباهت جالبی با خرمای خشک دارد، دارای رایحه ای گرم است و در عطرهایی با رایحه های گرم و تند استفاده می شود.

 

موضوعات مرتبط با این مقاله مطالعه کنید
مقـــــالات مرتبـــــط مشاهده آرشیو
نظر خود را ارسال کنید