این محصول با موفقیت به علاقه مندی ها اضافه شد
این محصول از علاقه مندی ها حذف شد
این محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد

نگهداری و استفاده از عطر

زمان مطالعه مقاله دقیقه
تاریخ انتشار ۱۵ مرداد ۱۴۰۰

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
فهرست مطالب منتشر شده میتوانید مشاهده کنید

پس از انتخاب برند مورد علاقه خود توسط مطالب قبل، توجه به چند نکته در مورد نگهداری و استفاده از عطر ضروری می باشد.برای مثال…
۱.    دمای نگهداری عطر تقریبا ثابت باشد. یعنی دمای محیط نگهداری خیلی پایین و یا بالا نرود.

۲.    مراقب باشید که عطر مقابل نور مستقیم خورشید قرار نگیرد.

۳.    گفتنی است هر چیزی عمر محدودی دارد و عطرها نیز بسته به برند و نوع مواد مصرفی، به طول عمرشان اضافه یا کم می شود. ما با اطمینان اعلام می کنیم که عطرهای برند آلفامونته به دلیل استفاده از بهترین مواد و تهیه شدن توسط برترین تجهیزات و تکنولوژی های روز دنیا، تنها مهمان کوتاه مدت مهمانی های شما نخواهند بود و از ماندگاری بالاتری برخوردار هستند.

۴.    لازم به ذکر است نحوه استفاده از عطر به گونه ای باشد که گویی در حال اسپری آب به  برگ گل مورد علاقه تان هستید، همانقدر ” یکنواخت و یک اندازه “.

۵.    برای کارایی بهتر عطر باید آن را به طور منظم در همه جای منطقه مورد نظر اسپری کرد.

۶.    احتمالا از قبل هم شنیده اید که بهترین مکان اسپری عطر، مناطق نبض دار مانند گردن، مچ دست و همانند آن می باشد که به دلیل تپش و گرما آن منطقه، عطر بهتر پخش می شود.

۷.     اگر از عطر غلیظ استفاده می کنید، دفعات کمتری برای اسپری نیاز دارید. پس  عطرتان را بیهوده مصرف نکنید.
و فراموش نکنید که مقدار استفاده از هر نوع عطری درکنار غلظت آن، به نوع رایحه عطرتان نیز بستگی دارد.

نگهداری و استفاده از عطر

رایحه عطر

اگر مطالب قبلی و توضیحات فعلی را مطالعه کرده باشید، متوجه خواهید شد که ما در کنار غلظت، از رایحه عطرها نیز استفاده کرده ایم.
به طور کلی انواع متنوعی عطر و برند تولید کننده عطر در جهان وجود دارند. اما مفتخریم برند آلفامونته در رزومه خود در زمینه های مختلف رایحه های عطر؛ از شیرین تا تلخ یا تند تا ملایم را موجود دارد و همه موارد را از لحاظ کیفی و رضایت مشتریان عزیز فراهم کرده است.
حال که صحبت از رایحه عطر شد به بررسی انواع رایحه عطرها می پردازیم.

عطر تلخ

در دسته ی عطرها می توان به گونه های مختلفی اشاره کرد، اما از رایحه عطر پرکاربرد در مناسبت های رسمی توضیحات را شروع می کنیم.
رایحه تلخ، از آن دسته از رایحه هایی است که بیشتر مورد استفاده آقایان می باشد. بوی قوی و گاهی جذاب دارد که باعث می شود خصوصیات یک مرد را بهتر به رخ بکشد. گفتنی است امروزه عطرهای تلخ برای بانوان نیز تولید و استفاده می شود، که در سبک خود جای تحسین دارند.

عطرهای تلخ از ریشه درختان، گیاهان و حتی از ادویه های تند گرفته می شوند و مشامتان را با بویی همانند چوب سوخته، قهوه یا نعنا و همانند آن درگیر می کنند.
پیشنهاد ما این است که حتما به فروشگاه ما و بخش عطرهای تلخ مراجعه کنید و از تنوع بی نظیر برند آلفامونته لذت ببرید.

عطر شیرین

از دیرباز تلخ و شیرین مقابل هم قرار گرفتند. ولی در بحث بویایی گاهی ممکن است بعضی از رایحه های شیرین و تلخ ترکیب شوند و بوی بی نظیری را برایتان ایجاد کنند که مانند آن را نشنیده باشید.

رایحه های شیرین، برخلاف رایحه های تلخ که بیشتر مربوط به مکان های رسمی تر بودند، در مکان های عمومی تر و صمیمی تر استفاده می شوند.
عطرهای شیرین احساساتی مانند عشق، محبت و صمیمیت را بروز می دهند که نتیجه این اتفاق برقراری ارتباط بهتر و بیشتر میان افراد می باشد.

عطر تند

در یک جمله می توان گفت که از گونه عطرهایی است که طرفداران خاص خود را دارا می باشد و از مواد سازنده آن می توان به فلفل قرمز اشاره کرد.
از محصولات تند با ماندگاری بالایی چون عطر ریچموند و آوانت گارد در فروشگاه برند آلفامونته ما دیدن کنید.

عطر گرم

گاهی شده است که یک نوازش گرم مادرانه حالتان را دگرگون کند؟
حال شما می توانید این حس را بدون لمس دیگران به آنها انتقال دهید. فقط کافیست که یکی از انواع عطرهای گرم را استفاده کنید.
عطرهای گرم احساس آرامش و اعتماد خاصی را برای صاحب عطر و فرد شنونده ایجاد می کند.پیشنهاد ما این است که اگر قراری همچون استخدام کاری در پیش رو دارید، حتما از عطر گرم استفاده کنید، زیرا احساس اعتماد خاصی را بین دو طرف ایجاد می کند.

عطر خنک

قطعا طعم و حس جویدن آدامس نعنایی زیر دندان هایتان را تجربه کرده اید. عطر های خنک نیز احساس خنکی لذت بخشی را به شما انتقال می دهند که می تواند برایتان لذت بخش باشد؛ به ویژه در حین یک روز گرم تابستانی.

موضوعات مرتبط با این مقاله مطالعه کنید
مقـــــالات مرتبـــــط مشاهده آرشیو
نظر خود را ارسال کنید