این محصول با موفقیت به علاقه مندی ها اضافه شد
این محصول از علاقه مندی ها حذف شد
این محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد
عطر ریچموند

زمان مطالعه مقاله دقیقه
تاریخ انتشار ۱۵ مرداد ۱۴۰۰

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
فهرست مطالب منتشر شده میتوانید مشاهده کنید

 عطر ریچموند ، یکی دیگر از عطر های با اصالت آلفامونته می باشد. در توصیف این عطر به صورت خلاصه باید گفت: اصالت و غرور. این عطر با ترکیبات رایحه ای چوب و ادویه، به فرمولاسیونی دست پیدا کرده است که دو تا از اصلی ترین عناصر سازنده آقایان را، به نمایش می گذارد. این عطر به دلیل داشتن ادویه، کمی احساس خشکی و کمی تندی را به رایحه عطرمان می دهد. رایحه ی چوبی، به رایحه ی این عطر، سنگینی فوق العاده جذابی را می بخشد.

عطر ریچموند

عطر ریچموند(Richmond Perfume) ، یکی دیگر از محصولات برند آلفامونته(Alfa Monte) می باشد. این عطر جذاب، به دلیل ترکیبات خود، عطری خاص و مناسب برای مردان جذاب و شیک پوش و افرادی که نیاز دارند تا قدرت خود را از طریق زبان رایحه، به اطرافیان به نمایش بگذارند، مناسب است.

یکی از خصوصیاتی که این عطر دارد، کم بودن رایحه ها و مواد عطری و تمرکز آن بر روی یک رایحه خاص می باشد. البته ممکن است که این اتفاق از نظر بعضی از سلیقه ها چندان خوشایند نباشد. اما باید به شما بگوییم که بعضی از عطر ها، به دلیل خاص بودن نت های عطری شان، نمایان گر یک مفهوم خاص بر اساس ساختار رایحه اند. رایحه این عطر فوق العاده، سنگین و چوبی است. که این حس را به شما انتقال می دهد که در یک جمع، نگاه ها به سمت شما است.

این عطر مردانه که حاصل هنرمندی عطر سازان آلفا مونته است، در شیشه های ۱۰۰ میلی لیتری عرضه می شود. طرح ساده شیشه عطر و دربی به رنگ تاریکی، بر جذابیت های این عطر، می افزاید.

عطر مردانه ریچموند برند آلفا مونته(Richmond Men’s Fragrance by Alpha Monte) از رایحه های نتی عود، چوب، ادویه جات، چرم و صمغ کاج تشکیل شده است.

بررسی رایحه های عطر ریچموند

رایحه عود

عود، قطعه ای از چوب درختی خاص می باشد که در هند و چین رشد می کند. این چوب بر خلاف دیگر چوب ها، بعد از سوختن، رایحه ای خوش از خود متصاعد می کند. امروزه با استفاده از این چوب ها و روش های علمی دیگر، انواعی از عود با رایحه های متفاوتی تولید کرده اند. در چین و هند، از چوب عود برای مراسم مذهبی، و در ایران برای خوش بو کردن محیط استفاده می کنند.

 

رایحه چوب

بعد از یک آبیاری حسابی، بر روی صندلی پارک نشسته و نفس عمیقی بکشید. در میان تمام آن رایحه ها، گاهی رایحه ای خشک و سنگین نیز به مشام می رسد. گاهی این رایحه، می تواند حالت تندی یا تلخی و حتی دودی داشته باشد. اگر کمی مسیر رایحه را دنبال کنید، متوجه منبع این رایحه خوش می شوید. این رایحه جذاب از چوب درختان بیرون می آید. امروزه نیز، از این رایحه خوش، در ساخت انوع عطر استفاده می کنند.

 

رایحه ادویه جات

در دنیای رنگارنگ امروز، تنوع در هر نوع کالایی بسیار بالا رفته است. به گونه ای که، کم پیش می آید تا فردی بتواند تمام این موارد مختلف را تجربه کند. این صحبت در مورد ادویه جات نیز صدق می کند. در دنیای امروزی، انواع ادویه تند، شیرین، تلخ یا شور وجود دارد. گاهی بعضی ادویه ها تقاضای بالایی دارند که می تواند درآمد زایی خوبی ایجاد کند. برخی ادویه ها در کنار مصارف مختلفی مانند پخت و پز، در صنعت عطر سازی نیز استفاده می شوند.

 

رایحه چرم

چرم، از محبوب ترین پوشاک در جهان می باشد. زیرا محکم تر از پارچه های عادی است و عمر طولانی تری دارد. البته از آن سو، قیمت و ارزش بالاتری نسبت به پارچه های عادی دارد. برای استشمام رایحه خالص چرم، می توانید به یک فروشگاه چرم اصل مراجعه کنید.

 

رایحه صمغ کاج

درختان کاج، از جالب ترین خلقت های خداوند می باشند. این درختان از نزدیک، ساده هستند. اما به محض آن که از آن ها فاصله گرفتید، متوجه تمامی جزئیات و روش چینش برگ ها و شاخه ها در کنار یکدیگر می شوید. میوه های کاج، مخروطی شکل بوده و به محض تکمیل رشد و نمو دانه، باز شده و همراه دانه ها بر زمین می افتد.

موضوعات مرتبط با این مقاله مطالعه کنید
مقـــــالات مرتبـــــط مشاهده آرشیو
نظر خود را ارسال کنید