این محصول با موفقیت به علاقه مندی ها اضافه شد
این محصول از علاقه مندی ها حذف شد
این محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد

عطر مای کویین

زمان مطالعه مقاله دقیقه
تاریخ انتشار ۱۵ مرداد ۱۴۰۰

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
فهرست مطالب منتشر شده میتوانید مشاهده کنید

عطر مای کویین ، ساخته ی مهد عشق یعنی فرانسه می باشد.

کمپانی آلفامونته، دست به تهیه عطری از جنس شیرینی و خنکا زده است تا بتواند در روزهای گرم تابستان، در کنار خاطرات خوبتان همراه مشتریان خوب خود باشد.

عطر مای کویین

کارولینا هررا موسس برند معروف کارولینا هررا، خالق آثار برجسته ای چون “عطر زنانه گوگرل ” و “عطر مردانه بد بوی” در مورد انتخاب عطر نظر جالبی دارد:

“اگر هر ماه نوع عطر تان را عوض کنید گویی شخصیت خود را تغییر داده اید. به نظر من بهترین راه این است که یک عطر را انتخاب کنید، همیشه از آن استفاده کنید و آن را تبدیل به امضای شخصی کنید. بگذارید همه شما را با این عطر امضا بشناسند. اگر به دنبال تنوع هستید گاهی عطر های دیگر را به آن اضافه کنید.”

 

رایحه عطر

نظر طراح مشهور مد دوناتلا ورساچه خالق برند مشهور ورساچه

“من عاشق گل و عطر هستم و این دو من را بیش از هر چیز خوشحال می کند.”

 

عطر مای کویین، عطری است با ترکیبات میوه های فصلی همانند سیب، پرتقال و گریپ فروت همراه با عصاره های گل های خاصی چون سنبل و نیلوفر آبی و سوسن دره ای که با حضور رایحه مشک و کهربا، رایحه ای بی نظیر را به این عطر میدهد.

 

عطر مای کویین(My Queen perfume) برند آلفا مونته برپایه ۳ نت عطری و تشکیل شده از رایحه های گریپ فروت،ترنج، آناناس، رز، پرتقال، سیب، گل صد تومانی، بنفشه، سنبل، سوسن دره ای، مانگا، نیلوفر آبی، نعناع هندی، سدر، مشک، کهربا، بخور خوشبو در شیشه ی شفاف خود و با دری الماس مانند، عرضه می شود.

 

رایحه گریپ فروت

این میوه ی زردرنگ که در دسته ی مرکبات قرار دارد، طعمی ترش دارد اما با طراوتی که به رایحه ی عطر میدهد، عطرتان را جذاب میکند.

 

رایحه ترنج

این میوه که شباهتی به لیمو و پرتقال دارد، دارای طعمی ترش می باشد که به شدت به سرما حساس و در مناطق گرمسیری رشد میکند. این میوه در فرانسه بصورت تجاری کشت و مورد استفاده صنعتی مانند عطر سازی قرار می گیرد.

 

رایحه آناناس

این میوه جذاب با تاج چند لایه و بدنی قطعه قطعه به صورت خاصی از بوته خود آویزان و همانند گلی درخشان و عطری جذاب، به محیط اطراف خود، دید تازه ای می بخشد.

رایحه رز

این گل زیبا و معروف به گل عشق و دوستی در رنگ های جذاب تولید میشود. در صورت نگهداری درست، رایحه ای فوق العاه را در محیط خانه شما پخش می کند. از عصاره این گیاه در موارد متفاوتی مانند عود، عطرسازی ، آروماتراپی و موارد مشابه استفاده می شود.

 

رایحه پرتقال

این میوه نارنجی رنگ، گل سرسبد زمستان های ما ایرانیان است. پیشنهاد ما این است که حتما یکبار هم که شده، در فصل برداشت پرتقال به یکی از باغ های آن مراجعه کنید و از رایحه ی فوق العاده ای که محیط باغ را فرا گرفته، لذت ببرید.

 

رایحه سیب

این میوه ی چند رنگ، که با رنگ سرخ خود معروف است و خاطره بخش شب های یلدا و نوروز میباشد، رایحه ای شیرین و مرطوب دارد.

 

رایحه گل صد تومانی

گل صد تومانی یا پئونی، دارای گونه های فراوانی در زمین می باشد. گل این گیاه معطر بوده ولی نکته ای که باید راجب به این گیاه توجه کرد این است که این گیاه سمی می باشد و نباید با آن تماسی داشت.

 

رایحه بنفشه

این گیاه که دارای خواص بسیاری در رشته ی پزشکی می باشد، در ایران، به گل هایی معروف اند که در نوروز در باغچه ها و گلدان ها می کارند و نوروز را، با رنگ و عطرشان، جشن می گیریند.

 

رایحه سنبل

این گل لایه لایه رنگارنگ، زینت بخش سفره های عیدانه ماست، و با عطری که دارا می باشد، عطر جنگل های بهاری را برایمان ایفا می کند.

 

رایحه سوسن دره ای

دره ی سوسن در شهرستان سپیدان و در روستایی در دره قرار دارد که در زمان فصل گل دهی ، این مکان را به بهشتی زیبا و معطر تبدیل می کند.

رایحه مانگا

این رایحه در عطرهای خاصی استفاده می شود که جذابیتی کمیاب به آن عطر می بخشد.

 

رایحه نیلوفر آبی

این گیاه مردابی زیبا با برگ هایی گاها به عرض انسان ولی به قطر برگ یک گیاه معمولی، از جمله گیاهانی است که در تاریخ، زیاد مورد استفاده های پزشکی قرار گرفته است. این گیاه در وقایع تاریخی، جایگاه ویژه ای دارد. و از رایحه آن مخصوصا در ساخت عطرهای مختلفی استفاده می شود.

رایحه نعناع هندی

عصاره تند این گیاه در کنار تمامیه عصاره های مرطوب و شیرین قبلی ، ترکیبی از دو حس شیرینی و تندی را به شما می دهد که می تواند توجه تان را جلب کند.

 

رایحه سدر

سدر درختی است که شباهت زیادی به درخت کاج دارد. این درخت بومی کوه های هیمالیا می باشد و از خواص این گیاه می توان به ملیم بودن و تسکین دهنده درد اشاره کرد که این خواص در عطر و رایحه آن نیز وجود دارد.

 

رایحه مشک

این ماده گران بها که از آهوی ختن بدست میاید، در عموم عطرهای گران بها و خاص استفاده زیادی میشود. البته فراموش نکنید که بدلیل کم یابی، قیمت بالایی نیز دارد.

 

رایحه کهربا

این ماده زرد رنگ که از فسیل شدن شیره بعضی از گیاهان بدست می آید، در مصارف مختلف زینتی و بهداشتی استفاده های فراوانی می شود.

 

بخور خوشبو

بخور خوشبو که سبک متفاوتی را برای عطرتان به وجود می آورد، به عطرتان رطوبت بالایی می دهد. عطر را مناسب تابستان می کند و از حالت خشکی در می آورد.

موضوعات مرتبط با این مقاله مطالعه کنید
مقـــــالات مرتبـــــط مشاهده آرشیو
نظر خود را ارسال کنید