این محصول با موفقیت به علاقه مندی ها اضافه شد
این محصول از علاقه مندی ها حذف شد
این محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد

بررسی عطر Vip (وی آی پی)

زمان مطالعه مقاله دقیقه
تاریخ انتشار ۱۵ مرداد ۱۴۰۰

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
فهرست مطالب منتشر شده میتوانید مشاهده کنید

کمپانی آلفا مونته دست به تهیه ی عطر وی آی پی بر پایه روایح تاریخی زده است. زیرا این عطر با رایحه ی عنبر کهربایی آغاز و با رایحه درختان پر قدمت همانند سرو و صنوبر به شما تجربه ای جذاب می بخشد.

عطر وی آی پی

فروشگاه آلفامونته، دست به تهیه ی عطری بر پایه رایحه ی گلها و درختان طبیعت زده و با عطری از جنس تاریخ، آمیخته شده و در در شیشه ای جذاب عرضه می شود. این عطر اسپرت، در شیشه های ۱۰۰ میلی لیتری با پایه رایحه شیرین و چوبی عرضه می شود.

عطر وی آی پی (VIP Perfume) دارای نت های عطری یاس، زعفران، عنبر کهربایی، صنوبر، سرو می باشد و با دربی با استایل و زیبایی شیشه عطر، به دست شما عزیزان می رسد.

نت های عطر VIP

رایحه یاس

گل یاس با گلبرگ های جذاب خود، یکی از معروف ترین گلها در دسته نگهداری راحت و عصاره گیری می باشد. یکی از اصلی ترین دلایلی که این گل به صورت گلدان در حیاط منازل وجود دارد، رایحه فوق العاده آن می باشد. حال فکر کنید که عصاره این گیاه گرفته شود و در صنعت عطر سازی استفاده شود.

رایحه زعفران

تمامیه ما نام طلای سرخ راشنیده ایم. زعفران، گیاهی است با گلبرگ هایی به رنگ بنفش کم رنگ با “خامه” و “کلاله” قرمز رنگ که در قسمت تولید مثل گیاه فعالیت دارند. این قسمت ها را بعد از چیده شدن، خشک کرده و در بسته هایی به کوچکی مثقال به فروش می رسانند. فراموش نکنید که علاوه بر طعم و رایحه بی نظیر این عطر، استفاده بیشتر از حد مجاز، ممکن است خطر ساز باشد.

رایحه عنبر کهربایی

یکی از جذاب ترین موادی که در عطر ها استفاده می شود همین عنبر زرد رنگ می باشد. این جسم زیبا و خوشرنگ، در وسایل زینتی استفاده بیشتری دارد.

رایحه سرو

یکی از معروف ترین سمبل های ادبی در تواریخ ایرانیان و حتی حال حاضر از لحاظ استقامت و صبر، سرو می باشد. سرو رایحه ای خشک یا به قولی چوبی دارد و دارای برگ های نوچ و سوزنی شکل می باشد. می توان گفت که رایحه ای مشابه درختان کاج دارد که این رایحه بعد از یک باران حسابی فوق العاده می شود.

رایحه صنوبر

صنوبر این درخت جذاب و بلند، یکی از اصلی ترین درختان گلپایگان می باشد. این شهر اصلی ترین منطقه زیسنگاهی برای این درخت بوده. این درخت جزوه گیاهان سریع الرشد می باشد و این گیاه دارای انواع متونعی در سرتاسر جهان می باشد.

موضوعات مرتبط با این مقاله مطالعه کنید
مقـــــالات مرتبـــــط مشاهده آرشیو
نظر خود را ارسال کنید